Kontrastní leporelo pro miminka a děti Nové, náhodný výběr varianty
Kód: LKOI2603531Související produkty
Detailní popis produktu
Kontrastní látkové leporelo Montessori je ideální pomůckou pro zdravý vývoj zraku miminek a zároveň krásnou dekorací dětského pokojíčku. Tato měkká knížka podporuje vizuální vnímání a koncentraci nejmenších dětí.
- Praktické rozměry: složené 15x15 cm, rozložené až 81 cm
- Snadné zavěšení: šňůrky pro připevnění na postýlku nebo hračky
- Vzdělávací obsah: kontrastní obrázky, čísla a písmenka
- Bezpečný materiál: 100% polyesterové vlákno a pelletky
- Snadná údržba: lze prát v pračce na 30-40°C
Materiál: 100% polyester, Rozměry složené: 15x15 cm, Rozměry rozložené: 81 cm, Hmotnost: 200g
Leporelo je vhodné nejen pro nejmenší miminka, ale ocení ho i starší děti díky zajímavým obrázkům a vzdělávacímu obsahu. Perfektní dárek pro rozvoj dětského vnímání a dekorace dětského pokoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro nejmenší |
|---|---|
| Záruka: | 2 ROKY |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592785104674 |
| Barva: | Kontrastní |
| Velikost: | 15x15 cm složené |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 81 cm |
| Materiál: | 100% polyester |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
