Palivový filtr KAMOKA F308501 Po datu min. trvanlivosti
Kód: 110528Související produkty
Detailní popis produktu
| Typ filtru | Vložka filtru |
|---|---|
| Typ paliva | diesel |
| Výška [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
OEM čísla originální čísla automobilky
VOLVO
30671010
30792514
31274504
31303261
32242175
8621882
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nahradní díly a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 Roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5908242684093 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Kamoka levně a skladem na Levnoshop.cz. Nakupte produkty Kamoka za výhodné outletové ceny. Šetřete s námi – nejlevnější e-shop v Česku.
