Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3928 hodnocení
5
3489x
4
186x
3
81x
2
38x
1
134x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ŠI
Štefan Imrich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Bezproblémoví díky.
PŽ
Petr Želízko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Vše v naprostém pořádku.
PH
Petr Hartinger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
Vše vpořádku.
+ Velký výběr, skvělé ceny
Jsem ráda, že jsem tento obchod objevila!
MZ
Milan Zagóra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
OK
+ Nízké ceny
- Komunikace s klienty
HM
Hana Müllerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2020
komunikativní prodejce,doporučuji
rychlé vyřízení
+ Lampička super. Pro dítě které se bojí tmy úplně úžasná.
- Bohužel vydrží svítit jen půl hodiny. Což jsem v popisku produktu nenašla.
MH
Martin Hudec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2020
vse dle ocekavani
RŠ
Radek Škrkoň
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2020
Plná spokojenost
MO
Marzecová Olga
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2019
Ano spokojena
MŠ
Martina Šullerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.12.2019
Vše bylo v pořádku, doporučuji
+ Rychlost dodání!
- Žádná!
JD
Jana Dvorakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2019
Dobrý výběr rychle dodání super všem doporučuji
MI
Martina Ivanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2019
Rychlé a v pořádku
JB
Jan Bařinka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2019
Spokojen pravidelně nakupuji, doporučuji
SN
Stanislav Němeček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2019
Spokojen vše o.k.
+ Pěkné, levné nádobí
+ Rychlé dodání
Bleskové dodání dárků na Vánoce. Velká spokojenost.
A
Alena M.
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2019
Objednávala jsem podruhé a podruhé se naskytl nějaký problém. V první objednávce zboží chybělo, což bylo ze strany prodávajícího vyřešeno rychle a na jejich náklady mi byl doposláno chybějící zboží. Tentokrát ovšem z mé objednávky přišlo více věcí ve stavu, že to nešlo dát jako dárek - zahradní světýlka (strom) přišly ve strašně poničené krabici, lev s dečkou (hračka) měl polovinu hřívy zezadu slepenou netuším čím a jeden z krémů na ruce v cestovním balení měl prasklé víčko, takže znečistil všechny ostatní. U všeho byla nízká pořizovací cena a nechtělo se mi to řešit pár dní před Vánocema, ale každopádně nedoporučuji nákup zde, pokud očekáváte, že vám přijde nové zboží, to o přišlo mě byly totální zmetky.
M
Martin
(Administrátor)
30.12.2019
Dobrý den,
Mrzí nás vaše nespokojenost a daný problém jsme mohli řešit kdybyste napsala, že došlo k vytečení krému. Ale ohrazujeme se proti výroku, že se nejedná o nové zboží. Zboží je nové, nepoužité a maximálně u některých produktů může být horší kvalita obalové krabice, viz naše obchodní podmínky, ale zboží samotné je bez poškození s plnou zárukou 2 roky. V objednávce jste měla 16 produktů a problém nastal u 2 z nich, kdy krém měl prasklé víčko a Lev, který měl od něčeho slepenou hřívu. Obojí je řešitelné, jak krémy tak plyšového lva máme skladem a mohli jsme je vyměnit nebo vám vrátit peníze, ostatních 13 produktů bylo tedy plně v pořádku. Též nedokážeme ovlivnit zacházení přepravců s balíky, takže k poškození krému mohlo dojít i během přepravy, ale i tak jsme vždy ochotni danou situaci řešit, stačí jen dát vědět, že nastal jakákoliv problém. Kontaktujte nás prosím na mailu a vaši reklamaci vyřešíme k vaší spokojenosti.
