Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3928 hodnocení
5
3489x
4
186x
3
81x
2
38x
1
134x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RL
Rosta Liscak
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
6.2.2020
Ano,jsem spokojen. Poslou to,co si obednam,a rychle dodani.
MK
Marcela Kopfsteinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
komunikace na 1*.rychlost dodání byla blesková, zboží perfektní
J
Jarmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Nákup z pohodlí domova, se zbožím jsem spokojená.
MS
Martina Sasková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Rychlý a spolehlivý obchod,spokojenost!
+ Rychlé dodání,žádný problém.
JK
Jindřiška Kantorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Dobře
Dobrá komunikace rychle dodání
RL
Rudolf Loubal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Velice spokojen vše OK
RA
Roman Anýž
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
doporučuji
IK
Iveta Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Doporučuji
VC
Věra Chrobáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Jsem velmi spokojená. Skvělá komunikace.
HS
Hana Slavíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Vřele doporučuji nejlepší obchod
EV
Eva Vyhlídková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
dodani rychle, ale bohuzel objednala jsem kameru do auta, baterie byla nafouknuta, tudiz nelze po zasunuti zacvaknout kryt. Jine uz nemaji tak, kameru musim vratit. Verim, ze obchod jinak bude fajn. Hold jsem se trefila do vadneho vyrobku.
TN
Tomáš Národa
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2020
Zboží nedorazilo všechno co bylo objednáno, a některé co dorazilo se neshodovalo s tím co bylo na obrázcích v nabídce.
Zboží jsem si vybrala,objednala a v krátké době dorazilo v pořádku a v inzerované kvalitě! Celková spokojenost a poděkování obchodu!
+ Super ceny
+ Solidní výběr zboží
- Jedno balení chlapeckých slipů dorazilo rozbalené, 1 ks chyběl, to mě zklamalo
Celkově nemůžu nic vytknout, až na výše zmiňovaný chybějící kus, malý byl zklamaný, chybějící obrázek byl ten, na který se nejvíc těšil, již jsem psala email, že by to chtělo lepší kontrolu odesílaného zboží, zatím bez odezvy, tak uvidíme. Trochu delší dodací doba, jinak zboží hezky zabalené a dorazilo v pořádku.
MP
Michaela Prosova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2020
Spokojenost
MK
Michaela Kulišťáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2020
Objednány dvě helmy na lyže a paráda rychle dodáno vše ok ...
FR
František Ráček
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2020
spokojenost
PZ
Petra Zámečníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2020
spokojenost
