Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3928 hodnocení
5
3489x
4
186x
3
81x
2
38x
1
134x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
FV
František Veverka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2020
Na ty ceny kokám jako vrána. Super.
FS
Frantisek Skala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2020
Perfektní zboží!!!!!
Obědnávala jsem poprvé a doufám že ne naposledy.jsem spokojená
MR
Martin Rodinger
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2020
Rychle dodání, dobrý výběr.
JL
Jana Lísková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2020
spokojenost
MB
Martin Bláha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2020
????
DU
Denisa Uherkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2020
Naprosto spokojena i zboží které nedorazilo penizky vráceny na účet zpět určité nadále budu objednávat a doporučují vřele
Objednávka dorazila včas a drobný problém který vznikl byl okamžitě vyřešen k mojí spokojenosti.
VN
Vlasta Neymanová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2020
Spokojenost, nakupuji opakovaně, rychlé dodání a super ceny. Co oceňuji, je rychlá komunikace a vstřícné řešení reklamace.
- Okamžitě po zaslání faktury jsem psal firmě, že byl balík neúplný. Chybý POLO triko. Nikdo mi ani neodepsal.
Dobrý den,
to nas moc mrzí. Děláme vše proto, abychom Vám zajistili nejlepší ceny, ale sem tam nám to ujede. Furt jsme jen lidi a učíme se.
V té době jsme měnili personální obsazení služeb zákazníkům a mohlo nám zapadnout. Za to se moc omlouváme..
Rádi pošleme novou jinou zásilku, na naše náklady a s pořádnou slevou. Klidně mi napište na stadler@calabar.cz a vyřeším
Děkujeme, že jste s námi a pomáháte Neplýtvat.
Michal za LEVNO
Nakupuji zde pravidelně a jsem velice spokojená. Vynikající poměr cena/výkon, zboží je kvalitní a za zlomek ceny. Nebyl problém ani s vrácením nepadnoucího oblečení. Prostě super!
LB
Lenka Buřičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Jsem spokojená
MM
Miluše Martincová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Jsem spokojená, rychlé jednání, dobré ceny, myslím že využiju i v budoucnu.
AK
Andrea Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Dobré ceny a dodání taky v pohodě
MM
Michaela Malíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Skvělé, ráda u vás nakupují.
MT
Markéta Tošovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Spokojená....
PE
Petra Eremiášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
velice
F
Ferrythe
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Paráda!
LH
Ladislav Hunyadi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Plně spokojen
KG
Koloman Gazo
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2020
Úplně slabej šmejd Made in china
