Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3928 hodnocení
5
3489x
4
186x
3
81x
2
38x
1
134x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychle a spolehlive dodání. Nadmíru spokojenost. ☺️☺️☺️
KJ
Kubova Jirina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.6.2020
Skvělé štětce na licenci oči. Spokojenost na svém místě.
+ Rychlost dodání
Mohu říct, že jsem byla překvapená z rychlosti obchodů. Člověk objedná a za 2 dny má. Doporučuji!!
+ dobre cely, velky vyber, rychle dodani
DL
Dana Laššová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
spokojenost
L
Liba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Dobrý obchod s dobrými cenami. Rychlé vyřízení.
super...........................................................................
TL
Tereza Lingerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Super obchod, rychlost.
+ rychlost
+ opravdu levné věci
+ ochota
JT
Jitka Trepáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Super obchod a zboží bylo doma rychle
DB
Drahomíra Bažantová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Moc rychlost a spolehlivost
+ Jsem velice spokojená. Nakupovala jsem zde již vícekrát a určitě ne naposledy.
- Není
Zboží obědnáno, vše co bylo obědáno bylo SKLADEM.
Zapalceno převodem.
Po pár dnech od obědnání, se ptalo kdy bude zboží konečně odesláno, přišla odpověď , že vše co bylo obědnáno není, 2 produkty již s obědnávky chyběly, tedy nebyly již skladem.
Po pár dení komunikaci eamilem s obchodem, bylo udáno, aby zboží bylo nahazeno jiným požadovaným zbožím, mezí tou komunikaci již bylo původní zboží odesláno, bez náhrady za jiné zboží, ovšem oni tvrdily že náhardní zboží bylo dodáno do balíčku, samořejmě nebylo ani nemohlo být, balíček byl odeslán dřív , než byla ukončena komunikace s náhadním zboží, oni stále tvdily že to náhadní zboží bylo dodáno do balíčku.Zatím není zozdíl v ceně vrácen za nedodané , i přes vícero urgencí emailem.
Dobrý den,
to nas moc mrzí. Děláme vše proto, abychom Vám zajistili nejlepší ceny, ale sem tam nám to ujede. Furt jsme jen lidi a učíme se.
Děkujeme moc za zpětnou vazbu, projdeme ji a poučíme se z ní.
Pracujeme na automatizaci a zlepšení dostupnosti a inventur.
Děkujeme, že jste s námi a pomáháte Neplýtvat.
Michal za LEVNO
MK
Marie Kučerová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
produkty jsou cenově velmi výhodné, ale vadí mi mnohdy poškozené nebo nekvalitní zboží, mnohdy dlouho prošlá záruka. Bylo by dobré na to upozornit přímo v popisu zboží. Reklamace jsou však vždy rychle vyřízeny.
PV
Petr Vaněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
Spokojenost, dodací doba krátká.
OL
Oleg Lych
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
Vše super, velmi příjemný personální na odvetném místě na průmyslové ulici v Praze.
LK
Lenka Klukova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
Nejsem vůbec spokojená nepřišli mi pokličky ke dvěma hrncům
HW
Halina Wiglaszova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
Nejsem. S dalším produktem TRISTAR nejsem spokojena a chci ho vrátit.
DK
Dušan Kozel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2020
spokojený akorát trvalo týden než mi objednávka přišla.
