Servírovací stolek Rustico Poškozené, vrchní polička poškozena z boční strany viz foto
Kód: BON150451013Související produkty
Detailní popis produktu
Servírovací stolek Wenko Rustico je praktickým pomocníkem do každé kuchyně nebo jídelny. Díky kolečkům se snadno přemisťuje a umožňuje pohodlné servírování pokrmů a nápojů.
- Rozměry: 40 x 80 x 89 cm (š x d x v)
- Nosnost: až 100 kg
- Materiál: kovová konstrukce s MDF deskami
- Povrch: tmavé dřevo s fólií
- Mobilita: praktická kolečka pro snadné přemisťování
- Úložný prostor: více polic pro nádobí a doplňky
Specifikace: Obdélníkový tvar, černé kovové nohy, hnědá barva desek v dekoru tmavého dřeva. Hmotnost 15 kg zajišťuje stabilitu při používání.
Stolek je vhodný pro milovníky praktického vybavení kuchyně, restaurace nebo kavárny. Snadná údržba pomocí vlhkého hadříku. Upozornění: Vrchní polička má poškození z boční strany, což je zohledněno v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| Záruka: | 1 ROK |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 54125100 |
| Barva: | Hnědá |
| Velikost: | 40x80 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Materiál: | MDF, Kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Wenko levně a skladem na Levnoshop.cz. Nakupte produkty Wenko za výhodné outletové ceny. Šetřete s námi – nejlevnější e-shop v Česku.
| Výrobní společnost : | WENKO-Wenselaar GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Im Hülsenfeld 17, 40721 Hilden, Germany |
| E-mail : | info@wenko.de |
