Světle šedý středový modul pohovky Bonami Selection Fairfield Rozbaleno
Kód: 171810Související produkty
Detailní popis produktu
Modulární středový díl pohovky Bonami Selection Fairfield v elegantní světle šedé barvě vám umožní vytvořit sezení přesně podle vašich představ. Díky modulárnímu systému můžete jednotlivé díly kombinovat a vytvořit tak rohovou pohovku, sestavu do "U" nebo extra dlouhou pohovku.
- Rozměry: 74 cm šířka × 71 cm výška × 92 cm hloubka
- Nosnost: až 110 kg pro spolehlivé a pohodlné sezení
- Kvalitní čalounění: 100% polyester s odolností 25000 martindale
- Pevná konstrukce: masivní borovice, dřevotříska a překližka
- Pohodlí: molitan výplň a výška sedáku 43 cm
- Praktické nohy: polypropylenové v černé barvě, výška 5 cm
Specifikace sedáku: šířka 74 cm, hloubka 60 cm, výška zadní opěrky 28 cm. Hmotnost: 25 kg. Péče: pravidelné vysávání vhodným nástavcem, čištění vlhkým hadříkem.
Ideální pro moderní obývací pokoje, kde oceníte flexibilitu modulárního systému a možnost rozšíření o další díly kolekce Fairfield.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky a sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 51 kg |
| ? Barva: | Šedá |
| Stav: | Rozbaleno |
| Barva: | Světle šedá |
| Velikost: | 74x71x92 cm |
| Šířka: | 74 cm |
| Délka: | 92 cm |
| Materiál: | 100% polyester |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bonami Selection za bezkonkurenční ceny. Levnoshop.cz je nejlevnější e-shop v Česku. Najdete u nás nábytek a bytové doplňky značky Bonami Selection se slevou a s rychlým doručením.
